דברים שחשוב לבדוק כשבוחרים קבלן שיפוצים בתל אביב

לאחרונה שמתם לב כי בביתכם קיימים סדקים רבים בקירות ובקרמיקה שמעניקים לו מראה מוזנח ולא אסתטי. בעקבות זאת החלטתם שאתם מעוניינים להזמין קבלן שיפוצים בתל אביב שיגיע לביתכם בכדי לתקן זאת, אינכם בטוחים כיצד לבחור באיש המקצוע מתאים? הנה כמה עצות שיעזרו לכם!

ו28/02/2017

(צילום: עמיעד טאוב)

איך בוחרים קבלן שיפוצים בתל אביב?

בעת בחירת קבלן השיפוצים ודאו כי בעל המקצוע הינו בעל הסמכה של קבלן שיפוצים ושמו מופיע אצל רשם הקבלנים ובררו אם הוא מתמחה בתחום עבודות השיפוץ שהינכם מעוניינים לערוך בביתכם. בקשו ממנו לראות דוגמאות של עבודות שביצע בעבר והמלצות מלקוחות קודמים. רוב בעלי המקצוע ישמחו להציג לכם את עבודותיהם וכך תוכלו להתרשם מסגנון וצורת העבודה ולוודא כי היא מתאימה לכם. בצורה זאת, תוכלו להרגיש בטוחים שבחרתם בעל מקצוע מיומן ואמין שיעשה עבודת שיפוצים איכותית ולא יגרום לנזקים. החליטו על מסגרת התקציב שאתם מוכנים להשקיע בעבודת השיפוץ ודאגו לציין זאת בפני קבלן שיפוצים בתל אביב לפני תחילת העבודה, כך שלא תחרגו מהתקציב הקיים ותוכלו לסיים את כל השיפוצים שתכננתם לבצע בביתכם. במידה ששהחלטתם כי אתם מעוניינים לעבוד עם בעל המקצוע בקשו ממנו הצעת מחיר וערכו השוואה בינה לבין המחירים שמציעים אחרים, כך תוכלו לוודא שהמחיר ניתן לכם הוא הוגן ולא מוגזם. בנוסף, בררו את משך הזמן בו ייקח לקבלן השיפוצים לסיים עבודתו בכדי שתדעו להיערך בהתאם לתהליך השיפוצים בביתכם.

חשבו היטב כיצד הייתם רוצים שהבית יראה לאחר השיפוץ והתייעצו עם מעצב מקצועי או ועם הקבלן בכדי לבדוק כי העיצוב שאתם מעוניינים בו ניתן ליישום, מכיוון שלא כל דבר שנראה יפה עשוי להתאים לביתכם או לתקציבכם. למשל בחירה לצבוע את קירות הבית בצבע דקורטיבי תעלה את מחיר השיפוץ עקב העלויות הגבוהות של צבעים אלו והכמויות הקטנות שמכילים הגלונים שלהם. לפני הצביעה חשוב לוודא כי הקיר ישר ויש לאטום חורים וסדקים שקיימים בו, אחרת הצביעה עשויה להיראות לא עקומה ולא אסתטית. במידה והחלטתם להחליף מרצפות שימו לב כי בעל המקצוע מבצע איטום של המרצפות החדשות, כך תוכלו להיות בטוחים שלא תסבלו מנזילות או דליפות. בבחירת אריחים לקירוי וריצוף העדיפו לבחור אריחים גדולים ופשוטים אך איכותיים, שימוש באריחים קטנים דורש שימוש בכמות רבה יותר מהם וכתוצאה מכך מייקרת את עבודת השיפוצים. בדקו כי קבלן השיפוצים שבחרתם עובד עם חשמלאי ואיסנטלטור מוסמך או שהינו בעל הסמכה בכדי שהעברת צינורות לגופי התאורה והחשמל והצנרת תהיה תקינה ולא תאלצו לגלות תקלות לא צפויות. לפני שקבלן השיפוצים עוזב את ביתכם, בדקו כי הכל עובד באופן תקין כך תוכלו לחסוך ממכם בעיות מיותרות ולדעת שתהליך השיפוץ הסתיים בהצלחה.

אז צרו קשר בהקדם עם קבלן שיפוצים בתל אביב בכדי ליהנות במהרה מבית משופץ ואיכותי שנראה כמו חדש במחיר הוגן ומשתלם!

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

כל הזכויות שמורות ל"ע.ע. אינטרנט" | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | פרסמו קופון | נבנה ועוצב ע"י מקומונטים בע"מ | אחסון ע"י HTTP | הפוך לדף הבית | RSS