חוסכים עם טויוטה סלקט: רכבי טויוטה יד שנייה במחירים משתלמים

במציאות של ימינו לא מעט נהגים מעדיפים לרכוש רכב חדש בשילוב הלוואה כבדה מאשר לרכוש רכב מצוין מיד שנייה ובמחיר נמוך בהרבה ובהלוואה קטנה מאוד במקרה הרע ובתשלום סכום כסף שפוי במזומן במקרה הטוב.

עמי שרון ו19/03/2017

(צילום: דוברות חברת טויוטה)

רכישת רכב חדש הפכה בשנים האחרונות להוצאה שבשגרה, בזמן שאנחנו מתלוננים על יוקר המחיה, על כך שקשה לנו לגמור את החודש ועל כך שהמשכורת לא מספיקה לכלום רבים מאיתנו מרשים לעצמם לרכוש רכב חדש מהניילונים במחירים גבוהים. במציאות של ימינו לא מעט נהגים מעדיפים לרכוש רכב חדש בשילוב הלוואה כבדה מאשר לרכוש רכב מצוין מיד שנייה ובמחיר נמוך בהרבה ובהלוואה קטנה מאוד במקרה הרע ובתשלום סכום כסף שפוי במזומן במקרה הטוב.

אז נכון, יש גם רכבים שלא שווה אפילו להגיע לבדוק אותם מלכתחילה אבל רבים מהרכבים שמפורסמים באתרים או בעיתונים השונים הם רכבים מצוינים שבעל הרכב מוכר רק כי משפחתו גדלה או כי הוא מעוניין לשדרג לדגם חדש יותר. הטירוף סביב רכישת מכוניות חדשות אינו מובן בהרבה מקרים ואפילו אם תשאלו את הרוכשים עצמם הם יודו שחלק נכבד מההחלטה טמון באגו וברצון להרגיש את התחושה את רכישת רכב חדש, תחושה שכמובן מתמסמסת לאחר מספר ימים.

 יש סוגי רכבים שידועים כרכבים חזקים ועמידים לאורך זמן ואם אתם מתלבטים בין הדגמים השונים טויוטה קורולה יד 2 בטויוטה סלקט זו הבחירה המושלמת עבורכם והנכונה ביותר בשבילכם. טיוטה ידועה כחברה חזקה מאוד בשוק הרכב הישראלי, יותר ויותר נהגים בוחרים לנהוג ברכבים של החברה היפנית המצליחה וגם אם לא מדובר ברכב חדש מהשקית עדיין מדובר ברכבים שחווית הנהיגה בהם איכותית הרבה יותר מאשר רכבים חדשים אחרים.

טיוטה קורולה - הקצפת של הרכבים יד שנייה
אם פרסמתם בעבר או שאתם מפרסמים עכשיו רכב למכירה אתם ודאי יודעים שיש דגמים שמושכים את הקונים הרבה יותר לעומת רכבים שהמחיר שלהם יורד משמעותית רק בגלל העמידות שלהם. טיוטה קורולה יד 2 נחשבת לאחת המכוניות הנמכרות ביותר ולא בכדי, מדובר ברכב שדרושים סכומים לא מבוטלים אם רוצים לרכוש אותו ישירות מהחברה אבל אם רוכשים אותו כיד שנייה המחיר כמובן יורד משמעותית. טיוטה קורולה ידועה כמכונית מאוד אמינה, מאוד נוחה לנהיגה, מאוד מרווחת לנוסעים, מאוד בטיחותית למשפחה וכמובן מאוד מעוצבת ומשדרת הצלחה ויוקרה.

 יש כאמור לא מעט נהגים שחוששים מקניית רכב שהם לא יודעים כיצד נהגו בו בעבר אבל היום בזכות הקדמה ובזכות הטכנולוגיה של בדיקת הרכבים ניתן לזהות כל שריטה, כל מכה וכל נזק שהיה בעבר של האוטו וכמובן על פי הבדיקה אתם יכולים להחליט האם העסקה משתלמת עבורכם. מומלץ מאוד לא לוותר על הבדיקה לפני הרכישה, גם אם מדובר ברכב של שנה או שנתיים על הכביש עדיין חשוב ללכת למוסך מקצועי ולראות שהרכב שמוצע לכם אכן לא עבר שום היסטוריה בעייתית ושום תאונה כי לאחר העברת הבעלות כבר לא ניתן להתחרט ואז כל תקלה זו כבר הבעיה שלכם.

+ הוסף תגובה לכתבה    גירסה להדפסה    שלח לחבר

תגובות הגולשים

    לא קיימות תגובות לכתבה.

כל הזכויות שמורות ל"ע.ע. אינטרנט" | מי אנחנו | כתבו לנו | פרסמו אצלנו | פרסמו קופון | נבנה ועוצב ע"י מקומונטים בע"מ | אחסון ע"י HTTP | הפוך לדף הבית | RSS